Dane kontaktowe:
  • SPÓŁDZIELCZA AGROFIRMA SZCZEKOCINY
    ul. Parkowa 1
    42-445 Szczekociny
  • NIP: 5770400442
  • REGON: 000472762
  • KRS: 0000142181
  • +48 34 355 70 54
  • agrofirma@pro.onet.pl


Gdzie jesteśmy:

Wykaz adresów e-mail:
Zarząd

Prezes Zarządu – Piśkiewicz Gustaw - piskiewiczgustaw@agrofirmaszczekociny.pl

Wiceprezes Zarządu – Włodarski Sławomir - wlodarskislawomir@agrofirmaszczekociny.pl

Członek Zarządu – Kocela Waldemar - kocelawaldemar@agrofirmaszczekociny.pl

Przetwórnia owocowo warzywna

Kierownik – Kocela Waldemar - kocelawaldemar@agrofirmaszczekociny.pl

Z-ca kierownika – Trynda Joanna - tryndajoanna@agrofirmaszczekociny.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości i Bezp. Produktu – Lisowska Monika lisowskamonika@agrofirmaszczekociny.pl

Zakład produkcji drobiarskiej

Kierownik – Adamus Wojciech - adamuswojciech@agrofirmaszczekociny.pl

Z-ca kierownika – Krzak Anna - krzakanna@agrofirmaszczekociny.pl

Zakład produkcji rolniczej

Kierownik – Pałka Krzysztof - palkakrzysztof@agrofirmaszczekociny.pl

Produkcja rybacka

Kierownik – Piśkiewicz Andrzej - piskiewiczandrzej@agrofirmaszczekociny.pl

Wytwórnia pasz

Kierownik – Wydymus Grażyna - grazynawydymus@agrofirmaszczekociny.pl

Dział głównego mechanika

Kierownik – Piśkiewicz Krzysztof - piskiewiczkrzysztof@agrofirmaszczekociny.pl

Dział głównego energetyka

Kierownik – Włodarski Sławomir - wlodarskislawomir@agrofirmaszczekociny.pl

Kier. Sekcji Techn. – Haras Zbigniew - haraszbigniew@agrofirmaszczekociny.pl

Kier. Sekcji Techn. – Piętak Marcin - pietakmarcin@agrofirmaszczekociny.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Ochrony Środowiska – Pałka Agata - palkaagata@agrofirmaszczekociny.pl

Zakład remontowo-budowlany

Kierownik – Borkowski Tadeusz - borkowskitadeusz@agrofirmaszczekociny.pl

Księgowość

Główny Księgowy – Banyś Krzysztof - banyskrzysztof@agrofirmaszczekociny.pl

Z-ca Gł. Księgowego – Polcyn Jarosław - polcynjaroslaw@agrofirmaszczekociny.pl

Kadry - płace

Gł. Spec. Ds. pracowniczych – Wrona Beata - wronabeata@agrofirmaszczekociny.pl

Hurtownia

Gł. Spec. Ds. Sprzedaży – Polcyn Agnieszka - polcynagnieszka@agrofirmaszczekociny.pl


Formularz kontaktowy:

* zapoznałem/łam się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu
* - pola wymagane